Kolm ülekaalukat võitu ühel päeval

15 aprilli pühapäev oli tore päev. Täppsportlased said kolm ülekaalukat võitu ja veel teisigi häid kohti.
Kell 11 anti Pääskülas Rabajooksu start. Juba 800 m järel võis märgata, et ega üle kahe mehe esikoha konkurentsis ei ole. Ja nii ta läkski. Vaatamata ühele väikesele rajalt eksimisele oli Kevini ülekaal Mark Abneri ees kindel. Päris kiire jooksu tegi ka Kristjan Enno, kes lõpetas 14. kohaga. Rajal oli märgata veel Toomas Pärnassalut, Mihhaili ja Jaani ning Mirjamit, kes tegi lausa mitu ringi. Kindlasti jäi mõni Täppsportlane kahe silma vahele, sest kes neid ligi kahte tuhandet inimest ikka suutis üle vaadata.

Järgmine start toimus kl 13 Pärnumaal, kus joosti Luitejooksu. Naiste ülekaalukas võitja oli Liliana, kes edestas Prorunneri klubi jooksjat Kadiliisi ligi 3 minutiga. Meestest oli stardis Franko, kes lõpetas 14. kohal.

Tallinnas toimus veel üks võistlus. Kl 14 anti Leksijooksu start. Ka seal tuli ülekaalukas võit. Kain võitis järgmist meest oma 300-400 meetriga. Kõige jamama kohaga lõpetas Aivar, kes oli neljas.