Kõrvemaa kevadjooks ja Tabasalu jooks

Sel nädalavahetusel toimus paar jooksu, kus ka Täppsportlased esindatud olid. Suurepärast vormi demonstreeris laupäeval Kõrvemaa kevadjooksu 18 km-s Liliana Torn, kes oli naiste üldarvestuses teine ja ülekaalukas võitja N40 klassis. Jooksu võitis Kelly Nevolihhin ajaga 1:17:20, kelle üldkoht oli 29. Üldjärjestuses 32. oligi Liliana ajaga 1:18:23 ja edu järgmise naise Marion Tibari ees 2 minutit ja 41 sekundit. Superjooks, midagi pole lisada.
Naiste esikolmik RMK kõrvemaa kevadjooksu autasustamisel
Ka meie klubi uus liige Lauri Ulm tegi väga eduka stardi lõpetades 18 kilomeetrit 58.-ndana ajaga 1:23:21.
Lühemal, 6 km, distantsil osales Reelika Sultson, kes lõpetas 79. kohaga (naistest 32.) ja ajaga 37:25.
Pühapäeval toimunud Tabasalu jooksul oli stardis Priit Parts. Ligi 4,8 km pikkusel distantsil tuli Priit finišisse seitsmendana ajaga 17:30. Tulemus andis M40 klassis III koha ja head paremat söödavat. Jooksu võitja oli Ivo Suur 15:39-ga ja teisena lõpetas M40 klassi võitja Ahto Tatter 16:12-ga.
Järgmine nädal tõotab tulla väga võistluste rohke.