Ühistreeningud

Treeningpaigad Google Map-s

Ühe treeningu maksumus ilma treeningplaanita klubi liikmetele on 4 eurot, teistele 6 eurot ja treeningpaaniga klubi liikmetele on trenn tasuta. Võimalik on tasuda ka terve kuu eest korraga. Klubi liikmetele on siis summa 20 eurot ja teistele 30 eurot. Plaani järgi treenijatel treenijatel on ühistreeningud endiselt tasuta.

juuni
4
N
Neljapäeval, 4. juunil, toimub treening TTÜ STAADIONIL @ TTÜ staadion
juuni 4 @ 18:30 – 20:30

Kohtume TTÜ ühikate poolses kurvis. Alustame kl 18:30. Treeningu sisu: iseseisev soojendusjooks 15 min (mille järel kohtume kl 18:45 samas kohas), soojendusvõimlemine, ÜKE – HARJUTUSED KUMMILINDIGA, lõdvestusjooks, venitused.

Kellel on pikem jooks eelnevalt plaanis, alustage varem ja olge kl 18:45-ks valmis.

Treening on sobilik eelkõige kõigile harrastajatele ja uutele alustajatele ning treeningu viib läbi OLGA ANDREJEVA. KUMMILINT KAASA!

VÕIMLEMISMATT  KAASA!.

Soojendusjooksu alustage iseseisvalt.

OLGA TRENNIS MAKSAVAD KÕIK AMETLIKUD KLUBI LIIKMED 4 EUROT (ka treeningplaaniga klubi liikmed), TEISED 6 EUROT.

juuni
5
R
Reedel, 5. juunil, toimub treening PIRITAL @ Lillepi park
juuni 5 @ 17:30 – 19:30
Alustame kl 17:30 LILLEPI PARGIS (Selveri parklast ~ 100 m ülespoole, lageda platsi peal. Koht jääb ca 100 m kaugusele ekideni Eesti MV stardipaigast). Treeningu sisu: iseseisev soojendusjooks 15 min (mille järel kohtume samas kohas kl 17:45), soojendusvõimlemine,  jooksuharjutused, kiirendusjooksud, ÜKE (üldkehaline ettevalmistus) lõdvestusjooks, venitused.

Kellel on pikem jooks eelnevalt plaanis, alustage varem ja olge kl 17:45-ks valmis. Edasi jätkame ühiselt.Treening on sobilik eelkõige kõigile harrastajatele ja uutele alustajatele.  VÕIMLEMISMATT  KAASA!.

juuni
6
L
Laupäeval, 6. juunil, toimub treening “Kalevi” staadionil @ Kalevi staadion
juuni 6 @ 10:00 – 12:00

Alustame kl 10:00. Treeningu sisu: soojendusjooks, soojendusvõimlemine, jooksuharjutused, kiirendusjooksud, ekstensiivne intervalljooks pikkadel ja keskmise pikkusega lõikudel, lõdvestusjooks, venitused