Emanuel Kiprop liitub täppsportlastega

jooksutrenn

Täppsportlaste klubi laiendab oma globaalset haaret- meie värskeim klubiliige on mustalt mandrilt pärit tulijalgne jooksumees.

Saagem tuttavaks- piltidelt vaatab teile vastu värskelt klubi vormiriietuse kätte saanud rõõmsameelne ja teotahtest tulvil keenialane Emmanuel Kiprop, kes treenib hetkel kuuel päeval nädalas, tagasihoidliku eesmärgiga läbida maraton alla 2 tunni ja 10 minuti.
Hea meel on ka teatada, et läbi mõningate raskuste õnnestus organiseerida Emmanueli reis Eestisse ja lubame, et algaval jooksuhooajal pakume tema näol kohalikule jooksuseltskonnale palju põnevaid hetki, mõnusat närvikõdi ning kuhjaga lisakonkurentsi ja -motivatsiooni.

***
Täiendatud 3 aprillil:

Mis puutus Täppsportlaste klubi värskeimasse liikmesse Emmanueli näol, siis loomulikult oli tegu aprillinaljaga.
Ülejäänud osa aga oli siiski puhas tõde- Täppsportlaste särk jõudis Keeniasse ja Emmanuel Kiprop on täiesti reaalne inimene, kes treenib kuus korda nädalas ja tema eesmärgiks ongi läbida maraton just nimelt alla 2 tunni ja 10 minuti.

Aga kuidas ikkagi jõudis Täppsportlaste särk Keeniasse?

Tegu oli Lauri Monvelt’i algatusega, tal oli nimelt plaanis reis Aafrikasse, muuhulgas ka Keeniasse ja kuna pagasilimiit ei saanud täis, siis võttis nõuks heategevuslikus korras jooksuvarustuse teisele ringile saatmisega tegeleda. Ühel päeval teatas ta Facebookis, et ootab Tallinna Spordihalli sissepääsu juures ja võtab vastu särke ja muud varustust, et neid siis Keeniasse viia.

Leidisin minagi mõned särgid, nende seas ka klubi kirjadega isendi ning palusin võimalusel sellest särgist ka uue omanikuga koos üks klõps teha smile emotikon:)

***
Emmanuel Kipropi ja oma reisi kohta kirjutas Lauri aga nii:
“Hommik Kain!
Kuna reisimist ja tegemist siin Keenias on olnud piisavalt, siis pole jõudnud pilte saata. Aga esimeseks aprilliks on uus täppsportlane kohal. Olin reisi alguses 5 päeva Itenis ja kogemus ja sealne olustik oli väga äge. Kogutud spordiriided viisin kohaliku keskkooli vanema klassi õpilastele. Tossude uued omanikus leidsin kylavahelt. Teie uus klubi liige on Emmanuel Kiprop. Täitsa asjalik tegelane, kellel on väidetavalt oma matatu (linnade ja kylade vahel sõitev minibuss kuhu ta palkab juhi ja konduktori) ning treenib 6. päeval nädalas eesmärgiga maraton alla 2.10.

Ise olen Keenia läänest itta läbi reisinud ning nyyd omadega ookeani ääres Mombasa lähedal.”

Lisa kommentaar