Täppsportlaste klubi on 3-aastane

, Täppsportlaste klubi on 3-aastane, Täppsportlased21. augustil pidasid Täppsportlased oma 3. sünnipäeva. Pidupäeva puhul prooviti pisut teistsugust sporti- ratsutamist. Mõni tuli rongiga, mõni rattaga, mõni eriti tubli isegi jooksis, aga kõik kes soovisid, jõudsid lõpuks Niitvälja ratsamaneeži juurde.

, Täppsportlaste klubi on 3-aastane, Täppsportlased
Pärast Merle lühikest ratsabaasi tutvustust ja üldinstruktaaži läkski põhitegevus lahti- enamjaolt hobuvõõrad jooksjad paigutati rahulikemate kronude selga ja sõit võis alata. Muidugi ei alustatud suure galopiga kihutamist ja takistuste ületamist vaid rahulikku sammusõiduga maneežis ringide tegemist. Seegi oli paljudele raske, tasakaalu leidmine liikuva ja hüpleva looma seljas, kes võib sind iga hetk üle turja kallutada, pole naljaasi.

, Täppsportlaste klubi on 3-aastane, Täppsportlased
Üks harrastajatele eraldatud “meeste” hobune oli teistest peajagu kõrgem ja tema seljas oli üsna mehine, kui mitte öelda hirmus tunne.

, Täppsportlaste klubi on 3-aastane, Täppsportlased
Pärast seda kui soovijad olid oma ringid teinud – mõni sai ka oma naha marraskile, ei ole soovitatav lühikeste pükstega hobuse selga ronida- algas taastav tegevus, istuti pidulauda.

, Täppsportlaste klubi on 3-aastane, TäppsportlasedSee oli rikkalik, eriti uhke oli Olga tehtud tort. Kui vihma hakkas sadama siis kolisime oma lauaga pikka hobusetalli. Oli üsna huvitav üritus, paljude silmaring laienes uue iidse harrastuse võrra. Suur tänu Merlele korralduse eest!
, Täppsportlaste klubi on 3-aastane, Täppsportlased