Talvised võistlused

Talvega läks nii nagu läks – kes sai väikese lapse emaks, kes põdesid koroonat, kellel oli motivatsiooniga probleeme jne. Tulemus oli igal juhul selline, et talvistel sisemeistrivõistlustel sel aastal Täppsportlasi kohal ei olnud. Kuna muude võistluste osas olid suured piirangud, ei startinud sisetingimustes ükski Täppsportlane.
——

Detsembris tegi ühe stardi Mehis Mäe, kes osales Jõgeva jõulujooksul. Talvistes oludes tuli igati korralik tulemus.

13.12.2020. Jõgeva jõulujooks
~ 10 km
15. Mehis Mäe – 38:56,7
——-
Selle aastanumbri sees osales talvistel jooksuvõistlustel täpselt üks Täppsportlane täpselt ühel võistlusel. Loomulikult oli selleks Liliana Torn, kes jooksis Vinni – Rakvere talvejooksu teisel etapil. Tegelikult oli tal plaan joosta ka esimesel etapil aga tundus, et piirangute tõttu võistlust ei toimu ja nii jäigi jooksmata. Tegelikult aga siiski joosti.

7. veebruaril toimunud teisel etapil oli Liliana aga kohal. Oli külm ja tuuline ilm. Korraldajate andmetel oli 8 kraadi külma. Rada oli lumine ja igat pidi kõle tunne oli enne starti. Eks sellest tingituna riietus Liliana veidi või päris palju üle ja võistluse ajal hakkas meeletult palav. Kuna Liis-Grete Arro oli juba eest läinud ja tagant keegi ei ohustanud, jooksis Liliana veidi kergemalt lihtsalt jooksu läbi. Tulemuseks oli naiste teine kohta ja mehigi oli eespool vaid 14 tükki.

07.02.2021. Vinni – Rakvere talvejooks
10 km maanteejooks
2. Liliana Torn – 42:57 – N50 – 1. koht
——
Mõned Täppsportlase osalesid suusamaratonidel ja talvistel duatlonidel. Kõige aktiivsem oli Rauno Tiits, kes tegi enamusel Estoloppeti etappidel kaasa, sest treppidel sel talvel joosta ei lubatud. Ka Marek Tõnismäe osales valikuliselt mõnel Estoloppeti etapil. Taru maratonil oli teisigi osalejaid. Ka taliduatlonil oli Täppsportlasi startimas. Pole kindel kas kõik Täppsportlased kirja said, sest kõiki protokolle päris algusest lõpuni läbi ei uurinud. Ehk välja jääjad annavad andeks.

Lühikokkuvõte nendest võistlustest.

30.01.2021. Jõulumäe talveduatlon
4 km suusk + 2 km jooks + 2 km suusk
7. (N -2.) Marge Nõmm – 34:30 (15:12 – 11. koht + 10:59 – 2. koht + 8:19 – 8. koht)
Sulgudes on kohad üldarvestuses ja jooksus kaotas Marge vaid parimale mehele ja sedagi kõigest 1 sekundiga. Jooks toimus lumepudrus.