Edukas jooksusügis

jooksutrenn

Möödunud nädalavahetus – 24-25.september – oli väga sündmusterikas.

Et kõik nii ära rääkida nagu oli, tuleb alustada reedest: 23.sept toimus Alu Suurjooks 5,2 km.

Täppnaistest oli Andra Puusepp 3. ja Vilve Pilv 4. aga omas vanuseklassis olid mõlemad võitjad. Naiste üldvõidu koos rajarekordiga 18:42 jooksis välja Olga Andrejeva, kes on Täppsportlaste treener, tema trenni saab tulla igal neljapäeval.
Tulemused: http://www.raplamsl.ee/public/files/Alu%20suurjooks%20%202016%20protocol.pdf

alu-jooks-2016

/Vilve, Olga, Andra/

EMV ekidenis

Laupäeval toimusid Lillepi pargis EMV ekidenis, kus Täppsportlased on alati osalenud. Seekord küll ainult meeste koondisega. Infoks niipalju et ekiden on teatejooks, kus kuue osaleja peale joostakse kokku maratonidistants.

Teatevahetustes (5+10+5+10+5+7,2 km) osalesid etappide järjekorras Heiki, Franko, Priit, Kevin, Kristjan, Üllar. Kokkuvõttes saadi 9 võistkonna seas tubli 6. koht ajaga 2:31:44, klubide arvestuses isegi 5. koht kuna ettepoole jäi 2 Treeningpartneri võistkonda. Tulemust võib pidada väga heaks sest ettepoole jäänud võistkondades oli mitmeid Eesti tippu kuuluvaid jooksjaid, kellega konkureerimine on harrastajatel üsna keeruline. Parimat kiirust näitas Kevin Väljaots, kes läbis 10 km ajaga 34:39

ekiden-ullar

/6. võistkonna 6. ehk ankruvahetuse mees Üllar toob koju 6. koha/

Tulemused: http://ekjl.ee/content/editor/files/EMV_2016_ekiden_meesk.pdf

ekiden-2016

/taga: Kristjan, Priit, Kevin, Üllar, ees: Franko, Riho. Kristjani ja Priidu vahel olev nägu jäi pildile kogemata./

Pirita Sügisjooks

pirita-sj-2016

/Marge, Andres, Kairit, Aivar/

Aivar:
Täna sai joostud Pirita sügisjooksul 6 km. Stardis tuvastasin neli täppi, kes ka finišis pildile jäid. Jooks ise oli omanäoline- alustuseks mônisada meetrit asfaldil ja siis edasi metsarajal. Sinka-vonka väikeste tôusude ja laskumistega. Alguses sain kiirelt minema, kuid siis hoog rauges. Poole kilomeetri peal möödus Kaisa Kukk, veidi hiljem Ahto ja paari kilomeetri peal Andres Sang. Poole maa peal hakkas energia tagasi tulema ja suutsin taas tempot tôsta, esmalt Andresest mööda ja siis veel mitmetest. Viimane 1,5 km oli juba väga hea ja sain mööda Olev Mittist ja veel mônest. Kokkuvôttes oli täitsa hea jooks, kui ma ôigesti kuulsin siis 26 koht, mitteametlik aeg spordikellalt 23:46.
Tulemused: http://www.piritajooks.ee/wp-content/uploads/2016/09/PSJ2016_finishiprotokoll270916NV.pdf

Berliini maraton

Nädalavahetuse parim resultaat tuli kindlasti Berliinist, kus Kaia Lepik jooksis maratoni ajaga 3:01:24 ja Kristiina Verevmägi 3:02:16. Mõlemad on isiklikud rekordid, mis panevad ka paljusid mehi punastama.

 

kaiakr-berliin-brvarav