Hubi jooks 2014

jooksuklubi Tallinnas

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Täppsportlaste jaoks ajaloolise esimese jooksuvõiduga sai 22. aprillil hakkama klubi nime ristiisa – Jaan Õun.  Jaani esmased muljed jooksust olid järgnevad:

Ega ma väga tahtnudki minna, aga mul on kiireid lõike vaja- hea võimalus võistlusolukorras proovida. Napilt jõudsin kohale, üks korraldaja pakkus registreerimissedelit – muidu oli mõte, et vaatan seekord niisama. Umbes poole distantsi peal oli vahe järgmisega 50-60 meetri ringis, vaatasin et peab vist natuke tempot lisama. Ühes järgmistest kurvidest polnud enam kedagi näha. Lasin lõpuni, väga punnitama ei pidanudki. Ajaks tuli 7.12, aasta tagasi jäin 7.10-ga teiseks. Seekord oleks ehk 7 minuti piiri alistanud, kui keegi oleks ohustanud. 2. koht oli juba üle 7.50. Seetõttu väga emotsioone ei tekkinudki. Mu esimene päris esimene koht, selle tõenduseks diplom ja lisaks šokolaadimedal.