KEVEK seeria 5000m, Pärnu Võidupüha maraton ja poolmaraton, Rapla Võidujooks, Karksi-Nuia jooks, Sarma pööripäeva jooks, Saka küla rahvajooks

Eelmise nädala esimene võistlus, kus Täppsportlased osalesid, toimus kolmapäeval 20. juunil. Toimus KEVEK seeria 5000 m jooks. Täppsportlastest oli stardis Kain Väljaots, kes sai ajaga 17:31,27 veteranide hulgas kolmanda koha. Igati korralik tulemus. Kohila seeriaga võrreldes jälle mõned sekundid kiiremini ja palju väiksema jõukuluga.
Reedel, 22. juunil toimus Pärnus Võidupüha maraton ja poolmaraton. Maratonis oli stardis Marika Roopärg, kes lõpetas 4:05:32-ga, olles finišis 133.-ndana ja 17. naisena.
Poolmaratonis läks aga eriti edukalt. Vahur Mäe pani jooksu kinni 1:17:23-ga, Heade kohtadega lõpetasid ka Mehis Mäe, kes oli 27. ajaga 1:30.23-ga ja kohe tema järel lõpetas Marek Luts 1:30.57-ga (M40 – 6. koht). Elu kiireima poolmaratoni tegi Mihhail Korasteljov, kelle aeg 1:45:40 andis 115. koha (M40 24. koht).
23 . juunil jooksid Täppsportlased mitmel jooksul. Rapla Võidujooksul tühjendati päris korralikult auhinnalauda. Distantsi pikkus oli umbes 5,5 km. Üldarvestuse 4. kohaga lõpetas Kain Väljaots, kes oli ühtlasi parim M40 klassis. Kaini aeg oli 19:31.
Kain Väljaots Rapla Võidujooksu autasustamisel
Järgmise Täppsportlasena lõpetas Kaia Lepik 19:54-ga, kes oli seitsmes. Kaiale ülekaalukas võit naiste hulgas. Liliana Torn lõpetas 12.-ndana ja kolmanda naisena ja N45 klassi võitjana ajaga 20:52. Marek Tõnismäe oli 15. lõpetaja 21:06-ga ja esimene, kes M40 klassis auhinda ei saanud ehk neljas.  26. lõpetaja oli Rivo-Erich Rõigas ajaga 22:37. 30.-ndana lõpetas Mirjam Piik. Mirjami aeg oli 23:27 ja ta oli naistest seitsmes ning N35 klassis kolmas. 41. lõpetaja oli Helis Selge. Helise aeg oli 25:00 ja naistest oli see üldjärjestuses kümnes tulemus. 45. kohaga lõpetas Vilve Pilv, kes oli ühtlasi ka 12 naine ja N45 klassi neljas. Vilve aeg oli 27:48.
Samal päeval joosti ka Karksi-Nuias. Sealse Jaanijooksu pikkus on 4,4 km ja rada raskemate killast. Väga tihedas konkurentsis lõpetas Kadri Jägel 70. kohal, mis oli naiste arvestuses 9. tulemus ja N35 klassis andis esikoha. Kadri aeg oli 20:02. Täpselt sajanda kohaga lõpetas Marge Nõmm. Marge tulemus 21:18 andis N45 klassis III koha.
Laupäeval joosti ka veel Kuressaares pööripäeva jooksu. Jaan Õun lõpetas 5 km distantsi 19:46,4-ga ja 14. kohaga.
Täppsportlaste võistlusnädala lõpetas Kain Väljaots pühapäeval. Traditsioonilisel Saka küla rahvajooksul, mis on ühtlasi Maido Keskküla sünnipäeva jooks, oli ka sel korral 2 distantsi kavas. Kain valis neist lühema, 3 km distantsi. Tegelikult oli siiski distants veidi pikem. Kain jooksis kohe algul eest ära ja lõpetas uhkes üksinduses. Kaini võiduaeg oli 10:19,5. Kainilt seega 3 korralikku võistlust nädala jooksul. Seda annab järele teha.
Jooksmiseni ja kohtumiseni stardijoonel!