KEVEK seeriajooks, Narva Energiajooks, Läänemaa meistrivõistlused

Nagu traditsiooniks saanud, oli ka sel korral KEVEK seeriajooksul Täppsportlaste esindaja kohal. Distantsiks oli 800 m ja jooksmas oli Kain Väljaots. Pole midagi öelda, Kain jooksis hästi. Tulemus 2:10,33 andis superveterani, Margus Kirdi, järel teise koha, seda muidugi veteranide arvestuses. See tulemus on ka Kaini isiklik rekord.
Laupäeval käisid meie jooksjad Läänemaad vallutamas. Haapsalus toimusid Läänemaa meistrivõistlused kergejõustikus. Keskmaa distantsidest olid kavas meeste 1500 m ja naiste 800 m.
Meeste jooks oli sel korral varem. Täppsportlasi esindas Kain Väljaots. Kaini sõnul jäi puudu enesesunnist, sest hea tunne säilis algusest lõpuni ja väga raskeks ei läinudki. Üldises pingereas lõpetas Kain kolmandana ajaga 4:35,0. Jääb vaid unistada, mis tulemusega oleks võinud joosta.
Naiste 800 m-s oli meie esindajaks Helis Selge. Paraku tabas Helist juba enne starti ebaõnn. Ta oli kuidagi ühe naelkinga paela vahetult enne starti lahti tõmmanud ja see king ei tahtnud distantsi lõpus enam kuidagi jalas püsida. Jalas see kuidagi püsis aga tuli joosta ebaloomulikult ühe jalaga longates ja lõpuruudustikus läks kõigele lisaks ka üks konkurent mööda. Helisele teine koht 2:40,3-ga.
Laupäeval toimus ka Narva Energiajooks, kus selgitati ühtlasi ka Eesti meistrid poolmaratonis. Täppsportlaste väike seltskond oli kohal ja tulemused olid head. Eesti MV arvestuses jooksis Liliana Torn, kes lõpetas elu esimese poolmaratoni 1:25:59-ga ja 5. kohaga. Naiste N45 klassis andis see tulemus kindla esikoha.
Liliana Torn Narva Energiajooksu finišis
Kohal oli ka Täppsportlastest meesjooksjaid. Kristjan Enno lõpetas 64. kohal tulemusega 1:24:02. Tulemus oli M45 klassis III.
Tubli jooksu tegi Täppsportlaste värskeim esindaja Lauri Ulm. Kui enne jooksu julges treener pakkuda aega 1:28 kanti ja Lauri ise lootis vaid 1:30 alistada, siis tegelikkuses kukkus välja palju paremini. Lauri lõpetas 1:27:10-ga ja 98. kohaga.
Väga korraliku jooksu tegi ka Madis Reinumägi. Tulemus 1:33:36 andis 161. koha.
Veiko Kase lõpetas 575. kohal tulemusega 1:55:54. See oli M45 klassi 54. tulemus.
Tublid jooksud tegid kõik. Kohtumiseni järgmistel võistlustel!