Täppide suvelaager Jõulumäel 27.-30.06.2019

jooksutrenn

Armsad Täppsportlased ja Täppsportlaste sõbrad!

Olete oodatud osalema Täppsportlaste suvelaagrisse, mis toimub 27. – 30. juunil 2019 Jõulumäel. Laager algab neljapäeval, 27. juunil kell 17:00 toimuva ühistreeringuga ja lõppeb pühapäeval, 30. juunil peale lõunat.

Laager maksab Täppsportlaste klubiliikmele 130 eurot ja mitte klubiliikmele 150 eurot. Lastele, kes vajavad eraldi voodikohta, on laagri hind 65 eurot, väiksemad lapsed ööbivad tasuta.

Hind sisaldab 3 söögikorda päevas (v.a N ja P) ja treeninguid. Lisaks Rihole viivad laagris treeninguid läbi meile juba tuttavad külalistreenerid Olga Andrejeva ja Ants Kiisa. Lisaks treeningutele külastavad meid toitumisnõustaja Diana Mogiš, kes räägib sportlaste toitumisest ning koolitaja ja coach Raimo Ülavere, kes räägib meile motivatsioonist ja sellest, kuidas on omavahel seotud mõtlemine ja sportlikud saavutused.

Ühe ööpäeva hind on klubiliikmele 45 ja mitte klubiliikmele 55 eurot.
1 öö sisaldab 3 söögikorda, ühte hommiku-, lõuna- ja õhtusööki. Vajadusel saab toidukordi juurde tellida. Hommikusöök maksab 5,5, lõunasöök 6,5 ja õhtusöök 4,1 eurot.

Kui Sa majutust ei soovi, siis tuleb trennide eest maksta tavahinnakirja järgi – üks trennikord liikmele 3 ja mitteliikmele 5 eurot. Võimalik on ka variant trennid+söögid, kui sellest tähtajaks teada annad.

Palun anna oma tulekust teada Kadrile (kadrijagel@gmail.com) hiljemalt 17. juuniks 2019. Täpsusta siis ka periood ja söögikordade arv, kui Sa ei tule terveks laagri ajaks.

Kohtumiseni Jõulumäel!