Vana-aasta jooks

Parem hilja kui mitte kunagi, aga paar lauset vana-aasta jooksu kohta sai nüüd kirja.

vana_aastaRiho, Jaan, Helis, Anneli, Franko ja Kaia

Ka Täppsportlaste hirmuäratav koosseis esines traditsioonilisel vana-aasta jooksul esmakordselt läbi viidud teatemaratonil. Hirmuäratav sellepärast, et meie segavõistkond pandi võistlema meeste arvestuses. Ilmselt kardeti, et oleme liiga tugevad. Üldarvestuses saadi igati hinnatav 9. koht ja nii hirmuäratav meie tase siiski polnud. Ka segavõsitkonnana oleksime siiski napilt, aga kindlalt, kolme hulgast välja jäänud. Joosti igati hästi. Etapiajad etappide kaupa olid sellised:

Üllar  - 33:28  ja etapi lõpuks 12. koht
Anneli - 38:14, 14. kohal
Jaan   - 32:34, 10. kohal
Kaia   - 36:12, 11. kohal
Franko - 29:49  tõi võistkonna 9.-ndana finišisse.

Rajal oli märgata liikumas ka turboga tigusid. Helis, Sandra ja Mari-Liis + veel 2 tundmatut tigu jõudsid finišisse 70. kohal, naistest 13.-nda võistkonnana ja tigude arvestuses kindla võitjana.

Samal ajal toimunud maratonil esindas Täppsportlasi Marika, kes lõpetas taaskord alla 4 tunnise ajaga. 3:58:50 andis naiste hulgas 12. koha. Kuna Marika jooksis ka ühe võistkonna esimest vahetust, tuli esimene ring tavalisest veidi kiiremini läbida ja see andis distantsil veidi tunda.

Hiljem toimunud ühe ringi ehk 8,44 km jooksus osales samuti Täppsportlasi. Juba mõnda aega meie trennis käinud Raivo Laanemets lõpetas 24. kohal ajaga 34:22 (M40 – 7.). Silver oli 46. ajaga 37:18, Kristjan Poltimäe 81. ajaga 41:02 ja kergelt jooksnud Karli 132. ajaga 46:02.

Tore võistlus oli. Loodetavasti on ka järgmisel aastal teatejooks programmis.