Eesti U23 meistrivõistlused

Pildid: Franko Reinhold
Eesti MV U23 vanuseklassile toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis 10.-11. veebruaril. Täppsportlasi esindas Franko Reinhold. 1500 m-s tegi väljaspool arvestust kaasa ka Kevin Väljaots. Esimesel päeval joosti 1500 m, teisel 800 m. 1500-s olid mõlemad meie mehed stardis. Kevini üritus head aega joosta luhtus juba stardikurvis. Esiritta paigutati kõik U23 vanuseklassi jooksjad ja teise ritta need, kes olid vanusega juba väljas sellest klassist, ka Kevin. Franko sai hästi minema ja alustas ehk liigagi kiirelt. Kevin jäi paraku aga aeglasemate jooksjate taha kinni ja oli stardikurvi järel viimane. Ülejäänud kiiremad mehed – Abner, Śalkauskas ja Hussar, pääsesid eest minema ja alustasid väga kiiresti. Esialgu tuli veel teisteski mööda joosta ja teisel ringil tõusis Kevin neljandaks ja enam teisi kätte ei saanudki. Ilmselt oli sellega ka motivatsioon läinud ja nii ta lõpuni kulges. Raja kõrvalt võetud vaheajad (algul 100 m, siis ringiajad) olid järgmised: 17,11; 30,69; 31,72; 33,66; 34,26; 34,84; 33,04; 33,25. Ametlik lõpuaega oli 4:08,26. Franko jooksis algul väga hästi aga algus oli selgelt liiga kiire ja lõpus tempo langes. Lõpuks tuli ajaks 4:25,71 ja 7. koht vanuseklassis (koos vanematega 11.).

Pühapäeval oli Franko üksi stardis ja ajaga 2:10,51 sai ta vanuseklassi 5. koha (kokku 6.)