Kadrijooks ja Urmas Põldre sünnipäeva jooks

Vaatamata sügistalvisele aastajale toimub igal nädalal midagi jooksuradadel, kus ka Täppsportlasi stardis näha on.

Laupäeval, 24. oktoobril, joosti seelikutes. Nimelt oli Kadripäev. Stamina korraldas Kadriorus Kadrijooksu, millel pikkust ca 5,1 km. Kui Eesti suusatajad läksid Rukal starti mõtetega avada punktilaegas, siis sprindis avamata see nende poolt jäigi. Seevastu Täppsportlastel õnnestus Kadrijooksul punktilaegas päris edukalt avada. Nii meeste kui naiste arvestuses said meie jooksjad kaheksanda koha. Jooksu üldvõitjaks osutus Tarvi Tameri 17:23,7-ga.
Täppsportlase tulemused:
8. Viljar Hiienõmm – 21:16,8
23. (naiste 8.) Marika Roopärg – 24:35,4
Toimus veel teinegi jooks, kus taset oli vast rohkemgi. Nimelt korraldas Urmas Põldre enda kodukoha ümbruses III sünnipäeva jooksu, mille distants kasvab koos Urmase vanusega. Sel aastal tuli joosta 5,2 km (tegelikult vist veidi enamgi) ehk siis Urmasel täitus, õigemini kohe-kohe on täitumas, 52. eluaasta. Täppsportlasi oli stardis 4 ja kõik said kirja väga korralikud tulemused. Jooksu õldvõitsjaks osutus Eesti keskmaajooksjate paremikku kuuluv Sten Ütsmüts ajaga 17:50,60 aga järgmiste kohtade peale käis tugev heitlus erinevate vanuseklasside veteranide vahel. Parimate Täppsportlasena lõpetasid Kain Väljaots viiendana ja Liliana Torn teise naisena Olga Andrejeva järel.