Pääsküla rabamaron ja poolmaraton ning trepijooksude esimene etapp

Täppsportlaste hulgas on ka mõned salavõistlejad, kelle kohta esialgne info puudus. Aga ka salaja joosti tublilt.

Laupäeval, 17. oktoobril, toimus 17. Pääsküla rabamaraton ja poolmaraton. Kummalgi distantsil oli rajal üks Täppsportlane. Marika Roopärg oli maratonis 4. naine ajaga 4:12:30,6.
Poolmaratonis sai naistest kuuenda koha Vilve Pilv, kelle tulemuseks tuli 2:04:02,1. Vilve läbis 4,22 km ringe väga ühtlases tempos. Kuni kolmanda ringini tempo tõusis kogu aeg. Kolmas ring oligi kõige kiirem. Neljas ring oli kõige aeglasem ja viies jälle veidi  kiirem. Igati eeskujulik tempo jaotus.
Rapla talvejooksu jätkuks jooksis Lauri Ulm esmaspäeval, 19. oktoobril, ka Trepijooksude esimesel etapil, mis toimus ministeeriumite ühishoone treppidel. Selle ala proff – Rauno Tiits – osutus kiireimaks aga Lauri oli tema järel kohe teine. Ajad olid vastavalt 52 ja 56 sekundit. Kui oleks tulnud kahe jooksu ajad liita, oleks Lauri osutunud võitjaks, sest Rauno teisel katsel enam nii hästi ei jaksanud. Aga Rapla talvejooksu võitjale, Mardo Lundverile, sai tuul alla tehtud.
Lauri Ulm trepijooksu etapi autasustamisel
Naistest oli Reelika Sultson viies ajaga 1:29.
Aegajalt Täppsportlaste trenni sattuvad Kaili ja Raivo Laanemets olid veteranide arvestuses vastavalt teine ja kuues. Ajad olid vastavalt 1:18 (Kailil) ja 1:10 (Raivol).