SPORDILAAGER PORTUGALIS

Juhhei, ongi kätte jõudnud aeg, kus plaanime kevadist laagrit Portugalis, kuulsas Algarve turismipiirkonnas Albufeira linnakese lähedal ilusas Falesia liivarannal. Läheme sinna juba kolmandat korda, sest seal on olemas kõik, mida tarvis nii korralikuks spordilaagriks kui ka niisama lõõgastavaks või aktiivseks puhkuseks.

Kui Sa soovid vahemikus 2-25.03.2016 sombuse, vihmase ja tuulise ilma asemel päikest, kaunist ookeanit ja ülilõbusat seltskonda, siis oled oodatud meiega oma aktiivset puhkust veetma. Sul on võimalus osaleda kõikides ühistreeningutes, matkata, puhata või võtta niisama päikest. Rand asub umbes 100m kaugusel hotellist, jooksurajad on lähedal, mängida saab tennist, hotellis on korralikud taastumise võimalused (bassein, erinevad vannid, saunad), süüa saab 3x päevas väga mitmekülgset ja head toitu.

Hotellist on võimalik osta erinevaid ekskursioone, nt kasvõi Gibraltarile. Laager-puhkus sobib ideaalselt algajale spordiharrastajale ja samuti ka neile, kes soovivad võistlushooajaks korralikku põhja. Tore saab seal olema kõigil !

Lennupileti ostab igaüks endale ise. Kohale läheme kahes osas, esimesed 2-25.03 ja teised 15-25.03. Tagasi tuleme kõik koos, aga kui Sa soovid, võid tulla ja lahkuda endale sobival ajal.

Majutuseks on kaks võimalust: hotell ja 2-3 kohalised apartmendid. Hotell on natukene uhkem ja mugavam. Apartmendid tagasihoidlikumad, aga samuti kõige eluks vajalikuga, asuvad mõnikümmend meetrit hotellist eemal. Toitlustus ja SPA asuvad hotellis.

Maksumus:
Sul tuleb osta lennupiletid vastavalt omale soovile. Transfeer(aitame selle organiseerida). Majutus ja toitlustus: hotellis- 50 eur/päev, apartmendis 46 eur/päev.

Kui Sul on küsimusi ja soovid meiega liituda, siis anna oma tulekust teada enne 30.11.2015 (ly@tappsportlased.ee) või helista telefoni 50 888 38 ja uuri rohkemat!

Eelmiste aastate muljed: 2015 ja 2014

Kohtumiseni trennis Portugalis!

, SPORDILAAGER PORTUGALIS, TäppsportlasedHotell
, SPORDILAAGER PORTUGALIS, TäppsportlasedKrossirada
, SPORDILAAGER PORTUGALIS, TäppsportlasedOokean
, SPORDILAAGER PORTUGALIS, TäppsportlasedRand